PwN3rS
Ako se zelite nabrzinu registrirati na naš forum mozete ovjde. Samo stisnite ''Registracija'' Very Happy
PwN3rS
Ako se zelite nabrzinu registrirati na naš forum mozete ovjde. Samo stisnite ''Registracija'' Very Happy
PwN3rS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PwN3rS

iNSTICT clan forum
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
NO CHEAT!!
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Server!!
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 18, dana sub tra 13, 2024 8:46 am.
Latest topics
» texty~low wnb iNSTICT
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimened stu 15, 2009 9:39 pm by texty

» PePe wnb instictt
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepet lis 09, 2009 6:52 pm by LowZor

» ToRn4Do bi u KLaN
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimečet lis 08, 2009 12:12 pm by edgezor

» D3viL WnB Instict
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimeuto ruj 29, 2009 5:31 pm by dev!l

» ozzoneh bi u instinct
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepon kol 31, 2009 1:36 pm by edgezor

» Grupa B I raspored Meceva
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepon kol 31, 2009 1:25 pm by edgezor

» Grupa A I Raspored meceva
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepon kol 31, 2009 1:23 pm by edgezor

» iNSTICTcrew Na cupu
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimečet kol 27, 2009 1:47 pm by Yuma

» Division X
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimečet kol 27, 2009 12:54 pm by edgezor

Top posters
edgezor
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
Yuma
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
cranezz
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
decooo
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
hrcosacoje
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
noem
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
R4zzOR
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
7XiNFIRE PNZ >.< ADM
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
Shimmy
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
Hunt3R
bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_lcapbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_voting_barbio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_vote_rcap 
Brojač posijeta
asp hit counter

 

 bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
cranezz
General
General



Broj postova : 7
Join date : 27.07.2009

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimečet kol 13, 2009 2:05 pm

Ime:Ivan
Prezime:Drilic
God:16
xFire:scopedkar98kxxx
Skype:ne
eMail ili MSN:leaf16@net.hr
Bivši clanovi:DoGzZ (bEExyn) , Q8 (messi) , N'vision org (bEExyn) , Lan8 (crane)
Nick u igri:Crane
Jeste li ikad uhvaćeni u cheatu:ne nit nemam chit (ni1)

U kojim clanovima ste sada trenutacno:nijednom
Jeste li spremni izaci iz tih clanova:-
Jeste li spremni nositi pravi nick na xFire-u i u igrici:to je bilo moje pravilo za Lan8 pa da lol!
Jeste li spremni postivati Admine i Leadere:all hail yuma
Jeste li spremni posjećivati web barem 1 dnevno:ofc
Koliko dugo cete ostati s nama:dok se ne raspadnete kao i lan8

Zasto bas ovaj clan:ima razloga
Koliko imate sati igranja Call of Duty2:842
koliko imate sati igranja Call of Duty2 na tjedan:oko 12
Koliko imate fps-a:150
Jeste li spremni plaćati server:whatever
Ocijenite svoje razumijevanje i engleski jezik [1-5]:15
[Vrh] Go down
Yuma
Legenda
Legenda
Yuma


Broj postova : 32
Join date : 10.07.2009
Age : 29
Lokacija : Imotski/Hrvatska

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: Re: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimečet kol 13, 2009 2:39 pm

::ZA::
[Vrh] Go down
http://www.lan.tk
edgezor




Broj postova : 36
Join date : 11.08.2009

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: Re: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepet kol 14, 2009 12:53 pm

Test
[Vrh] Go down
cranezz
General
General



Broj postova : 7
Join date : 27.07.2009

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: Re: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepet kol 14, 2009 2:29 pm

nznm kakvi su danas ljudi niko ne postuje pravila ORG glasanja prije je sam bilo ZA P R O T I V i S U Z D R Z A N a sad svi smisljaju nes kao wawa test i ta sranja al edge da si igro mozda neznam od prije 1 god naucio bi se votat.
Z I V J E O G O V O R N I K cheers a sad idem papat Razz lol!
[Vrh] Go down
R4zzOR




Broj postova : 4
Join date : 14.08.2009

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: owo sam ja!   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepet kol 14, 2009 5:00 pm

::ZA::
[Vrh] Go down
edgezor




Broj postova : 36
Join date : 11.08.2009

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: Re: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepet kol 14, 2009 6:38 pm

AJDE CRANE NEMAS 1100H ODBIJEN SI LOCK!
[Vrh] Go down
Yuma
Legenda
Legenda
Yuma


Broj postova : 32
Join date : 10.07.2009
Age : 29
Lokacija : Imotski/Hrvatska

bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: Re: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitimepet kol 14, 2009 8:05 pm

::LOCK:: jbg odbijen crane....
[Vrh] Go down
http://www.lan.tk
Sponsored content





bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] Empty
PostajNaslov: Re: bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]   bio  sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN] I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
bio sam u Lan8 sad cu probat postat clan iNSTICTA :) [ODBIJEN]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ilija wnb instict [ODBIJEN]
» |BzT| Clan
» E|G|T|F&iNSTICT pro clan
» Prijava za clan!
» muzzy bi u clan ;)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PwN3rS :: Clan :: Prijave za clan-
Forum(o)Bir: